[image_with_animation image_url="5002" alignment="" animation="None" box_shadow="none" max_width="100%"]

Cześć!

Poniżej zamieściłam wypowiedzi tych, którzy mieli już okazję mnie poznać, pracować ze mną i korzystać z moich usług. Mam nadzieję, że tych kilka opinii zachęci Was do spotkania się ze mną „na żywo” i podjęcia decyzji o współpracy. Zapraszam!

Kinga

[divider line_type="Full Width Line" line_thickness="1" divider_color="default" custom_height="20"]
[image_with_animation image_url="4990" alignment="" animation="None" box_shadow="none" max_width="100%"]

Aleksandra i Marek

Dzięki Kindze mamy wspaniałą pamiątkę z naszego wesela. Zdjęcia, które nam wykonała oddają całą radość tamtego dnia. Zdecydowanie można powiedzieć, że ma ona profesjonalne podejście do pracy. Nie tylko wykonuje rewelacyjne zdjęcia, ale także ma ciekawe pomysły i wiele pozytywnej energii. Polecamy ją każdemu, bo naprawdę warto.

[image_with_animation image_url="4993" alignment="" animation="None" box_shadow="none" max_width="100%"]

Anna i Tomasz

Zdjęcia są rewelacyjne, zdecydowanie niekonwencjonalne. Są najwspanialszą pamiątką tamtego dnia. Plener był wyjątkowy, do dziś wspominamy ten dzień z uśmiechem na twarzy. Nie ma osoby, która nie zachwycałaby się tymi zdjęciami. Z czystym sumieniem możemy polecić Kingę wszystkim tym, którzy oczekują fantastycznego efektu, jedynej w swoim rodzaju pamiątki oraz obsługi na wysokim poziomie!

[image_with_animation image_url="4992" alignment="" animation="None" box_shadow="none" max_width="100%"]

Klaudia i Marcin

Kinga jest fotografem, dzięki której najwspanialsze chwile naszego ślubu i wesela są utrwalone na przepięknych zdjęciach. Jest nie tylko profesjonalistką, ale ma także artystyczną duszę oraz wielkie poczucie smaku i stylu, co sprawia, że Jej zdjęcia są nietuzinkowe i mają to „coś”. Bardzo zaimponowało nam podejście Kingi nie tylko do nas, ale również do gości. Stworzyła wspaniałą atmosferę i dzięki temu nikt nie był skrepowany, a wręcz swobodnie czuł sie przed obiektywem. Długo szukaliśmy odpowiedniego fotografa, a Kinga spełniła wszystkie nasze oczekiwania.

[image_with_animation image_url="4989" alignment="" animation="None" box_shadow="none" max_width="100%"]

Karolina i Krzysztof

Dobry sprzęt, szeroki warsztat i ciekawa wizja artystyczna. Praca z Kingą to sama przyjemność. Jesteśmy bardzo zadowoleni, dlatego śmiało polecamy wszystkim wymagającym, szukającym profesjonalnego podejścia i unikalnego efektu.

[image_with_animation image_url="4991" alignment="" animation="None" box_shadow="none" max_width="100%"]

Monika i Adam

Z całą pewnością i z czystym sumieniem możemy polecić Wam tego fotografa! Dzięki Jej pomysłom, zdolnościom i talentowi, zdjęcia do zaproszeń, ze ślubu czy z sesji zdjęciowej w plenerze, zachwyciły nie tylko nas, ale także wszystkich naszych znajomych i rodzinę.
A zdania takie jak:
„To najpiękniejsze zdjęcia ślubne jakie widzieliśmy…”,
„… pełen profesjonalizm”,
„… bajkowa sesja zdjęciowa…” tylko naszą opinię potwierdziły!
Postaram się krótko scharakteryzować współpracę z panią Kingą, co pewnie pomoże zdecydować się osobom poszukującym dobrego fotografa, w kilku zdaniach…
1. Osoba ta wykonywała makijaż próbny oraz w dniu ślubu – kosmetyki dobrej jakości. Umiejętne łączenie barw pod kolor oczu, karnacji i dodatków (jest studentką ASP może dlatego tworzy wizaż jak artysta malarz ), makijaż trwały.
2. Umiejętności jako fotograf i sprzęt na bardzo wysokim poziomie.
3. Wzięła pod uwagę wszystkie nasze wytyczne co do zdjęć, ale cała sesja plenerowa to Jej pomysł. Bardzo nam się spodobały propozycje i ciekawe pomysły.
4. Zwróciła nam uwagę na tysiąc szczególików, na które nie zwrócilibyśmy uwagi przygotowując się do tego ważnego dla nas dnia. Podpowiadała jaką przyjąć pozę, by nie było widać jakiś defektów figury, zwracała uwagę na światło, cienie, na to jak układa się suknia, tren, musznik, falujący welon, loczki itp. itd. – dosłownie wszystko musi wyglądać naturalnie, ale nienagannie . Hehe zauważała takie rzeczy, których pewnie inny fotograf by nie zauważył.
5. Pozytywnie zakręcona artystka – osoba przesympatyczna, wesoła z „jajem” , można się przy niej totalnie wyluzować i nie myśleć o błyskach fleszy.
Sesja fotograficzna była dla nas super zabawą, a jej efekty podziwiamy co jakiś czas w pięknym, ręcznie wykonanym albumie.
Jeszcze raz dziękujemy.